Stowarzyszenie Motyl - na Rzecz Integracji i Aktywności Artystycznej Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej

Oficjalna strona Stowarzyszenia na rzecz osób niepełnosprawnych Motyl.

OVERVIEW

The website stowarzyszeniemotyl.org presently has a traffic ranking of zero (the lower the better). We have traversed two pages within the web site stowarzyszeniemotyl.org and found one website referencing stowarzyszeniemotyl.org. We have acquired one contacts and addresses for stowarzyszeniemotyl.org to help you reach them. The website stowarzyszeniemotyl.org has been online for nine hundred and thirteen weeks, thirteen hours, forty-one minutes, and nine seconds.
Addresses
Online Since
Jan 2007

STOWARZYSZENIEMOTYL.ORG TRAFFIC

The website stowarzyszeniemotyl.org is seeing varying levels of traffic all round the year.
Traffic for stowarzyszeniemotyl.org

Traffic ranking (by month) for stowarzyszeniemotyl.org

Traffic ranking by day of the week for stowarzyszeniemotyl.org

STOWARZYSZENIEMOTYL.ORG HISTORY

The website stowarzyszeniemotyl.org was first documented on January 06, 2007. It is currently nine hundred and thirteen weeks, thirteen hours, forty-one minutes, and nine seconds old.
REGISTERED
January

WEBSITE PERIOD OF EXISTANCE

YEARS
MONTHS
DAYS

WHAT DOES STOWARZYSZENIEMOTYL.ORG LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of stowarzyszeniemotyl.org Mobile Screenshot of stowarzyszeniemotyl.org Tablet Screenshot of stowarzyszeniemotyl.org

Stowarzyszenie MOTYL

Swidnicka 68

Walbrzych, dolnoslaskie, 58-303

STOWARZYSZENIEMOTYL.ORG SERVER

I revealed that the main page on stowarzyszeniemotyl.org took six hundred and nine milliseconds to come up. I could not discover a SSL certificate, so in conclusion we consider this site not secure.
212.85.126.118

NAME SERVERS

ns1.zenbox.pl
ns2.zenbox.pl

SERVER SOFTWARE

We identified that stowarzyszeniemotyl.org is implementing the IdeaWebServer/v0.80 server.

HTML TITLE

Oficjalna strona Stowarzyszenia na rzecz osób niepełnosprawnych Motyl.

PARSED CONTENT

The website states the following, "Na Rzecz Integracji i Aktywności Artystycznej." I analyzed that the web site said " Terapia śpiewem, jeśli dotyczy popisów wokalnych dla i przed słuchaczami, posiada wartości terapeutyczne tkwiące nie tylko w samej muzyce, ale i w kontekście sytuacyjnym, w którym jest ona słuchana czy wykonywana." They also stated " Istotnym jest tu kontakt społeczny w relacji wykonawca odbiorca. Jednym z założeń Stowarzyszenia MOTYL. Od trzech lat w działa przy Stowarzyszeniu MOTYL chór integracyjny WAŁBRZYCH GOSPEL CHÓR." The meta header had motyl as the first search term. This keyword was followed by strona, www, and oficjalna which isn't as urgent as motyl. The other words they uses is stowarzyszenie. niepełnosprawni is also included and could not be viewed by search engines.

ANALYZE OTHER BUSINESSES

Urząd Gminy Wieprz

Witamy na stronach Gminy Wieprz. Plac zabaw przy ZSP 2 w Wieprzu. Plac zabaw przy ZSP 1 w Wieprzu. Obsługa przedsiębiorców w UG w Wieprzu.

Partnerstwo N.A.R.E.W. - Narwiańska Akcja Rozwoju Ekonomicznego Wsi

Mapa turystyczna Rozlewiska Narwi i Czarna Hańcza i Rospuda. Przeniesienie dnia otwarcia Biura do konsultacji Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia N. Narwiańska Akcja Rozwoju Ekonomicznego Wsi. Za utrudnienia przepraszamy i zapraszamy do Biura.

Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju

Tel 48 12 626 44 44. Tel 48 500 210 600. Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Przedsięwzięcia w Ustce w 2015 r. Burmistrz Ustki przedstawił harmonogram przedsięwzięć.

Stowarzyszenie NATURA

Raquo; Komunikaty i ogłoszenia. Zawody wędkarskie 1 maja 2014. Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Wsi, Ochrony Środowiska i. Powstało 23 lutego 2009 roku .